awards
Bugüne kadar ar-ge gücümüzü kullanarak, %100 yerli sermayeyi koruyarak sadece Türkiye’de değil tüm dünyada kaliteli, güvenilir çözümler sunan bir marka olarak dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize kaliteli ve kullanışlı ürünler ürettik. Çalışanlarımızla ihracatta sürdürülebilir etkiler yaratmak adına gerçekleştirdiğimiz projelerde ve üretimin her aşamasında örnek olmak adına uzun vadeli ve topluma faydalı olmaya önem veriyoruz. Ürünlerimizi tüm dünyada değişen müşteri taleplerini ve sürekli değişen teknolojik gelişmeleri takip ederek pazara sunuyoruz.

Her zaman kalite odaklı üretimi ön planda tutarak 67 yılın verdiği tecrübe ve güven ile üretim aşamaları, ambalajlama, sevkiyat gibi kısımların tümünde profesyonellik ve titizlikle hareket ederek ihracatta hedeflediği ülkelerde nihai hedefini her geçen gün daha yukarıya taşıyarak gerçekleştirmektedir.

Real Footwear, Real Natura Anatomic Sandals, Real Comfort başta olmak üzere 10 adet tescilli markasıyla ülkenin önemli üretici firmaları arasındadır. Uluslararası düzeyde müşterilerine özel koleksiyonlar geliştirmek suretiyle private label üretim de yapan firmamız üretim ve ihracattaki başarısını, deri mamülleri sektöründe en fazla ihracat yapan firmalar arasında yerini alarak ihracatçılar birliğinden aldığı ödülle taçlandırmıştır.

GLOBAL SATIŞ AĞI

AMERİKA - ALMANYA - İNGİLTERE - AVUSTRALYA - YENİ ZELANDA - RUSYA - UKRAYNA - ROMANYA - KATAR - KUVEYT - BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ - UMMAN - SUUDİ ARABİSTAN - BAHREYN - LÜBNAN - ÜRDÜN - İSPANYA - ÖZBEKİSTAN - KIRGIZİSTAN - NİJERYA awards