1954'TEN BERİ GERÇEK KALİTE

Kaliteden ve sağlamlıktan ödün vermeden daha kullanışlı ürünler üretebilmek için; alanında profesyonel kadromuz ve yüksek üretim kapasitemizle sizlere ulaşmak üzere ürünlerimizi kendi fabrikamızda imal etmekteyiz.

Kullandığımız tüm malzemeler, insan sağlığına zararlı kimyasallar içermediğine dair uluslararası akredite test laboratuvarları tarafından gerekli tüm testlere tabi tutulmakla beraber alanında kalitesini ispatlamış tedarikçilerimizden sağladığımız sadece hakiki deri ve üst kalite malzemelerle ürünlerimizi titizlikle imal ediyoruz.

“Çalışanlarımızın sağlığı, firmamızın sağlığı demektir” ilkesi ile hareket ederek, İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu, İş kanunu, yönetmelik, ilgili mevzuatlara uymak suretiyle yaralanmaları ve hastalıkları önlemek için tüm çalışanlarına ve ziyaretçilerine güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamayı taahhüt ediyoruz.

Tasarımlarımız modelistlerimiz tarafından biriktirilir, üzerlerinde çalışmalar yapılır, tartışmalar ve ufak dokunuşlarla son işlemler tamamlanır ve koleksiyonlar oluşmaya başlar. Tüm üretim aşamaları titizlikle kontrol edilerek oluşan bu özel koleksiyonlar siz değerli müşterilerimize kadar ulaştırılır.

Çevreye Karşı Duyarlı Üretim

Sürdürülebilir yaşam sorumluluğunun bilinciyle Özarpa Ayakkabıcılık San. Tic. Ltd. Şti. çevre dostu üretim ve verimlilik konusunda teknolojik iyileştirmeler yaparak hammadde ve enerji kullanımı azaltmak üzerine doğal kaynakları korumayı sürdürülebilir kılmayı hedefler. Özarpa Ayakkabıcılık San. Tic. Ltd. Şti. üretim süreçlerini çevre yönetim sistemi gereklerine uygun düzenlemeyi ve bu gereklere uymayı taahhüt eder.

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik, kurumsal anlayışımızın ayrılmaz bir parçasıdır. İşimizin her alanına sosyal, ekonomik ve çevresel uyum konusunda yüksek standartlar getirmekle birlikte, tüm iş ortaklarımızla etik ve sorumlu bir şekilde çalışırız.

İhracat rakamlarımızı her geçen yıl daha da arttırarak ülkemize katma değer sağlıyoruz. Bunu yaparken de dünyayı korumak ve gelecek nesillere temiz bir dünya sağlamak esas hedefimiz. Sadece üreterek değil karbon izimizi olabildiğince aşağı çekmek ve sürdürülebilir ayakkabılar üretmenin yeni yollarını sürekli araştırıyoruz.

Bu yaklaşımla tüm operasyonlarımızı ürün kalitesinin, çevre ve insan güvenliğinin sağlanmasına yönelik uluslararası standartlara uyum göstererek gerçekleştirmek için yerel ve uluslararası düzenlemeleri yakından takip ederek insan sağlığı ve çevreye uyumlu çalışma anlayışımız, tedarikçilerimizden müşterilerimize kadar tüm tedarik zinciri boyunca uygulanmaktadır. Aynı zamanda ürün geliştirme süreçlerinde insan ve çevre sağlığına yönelik regülasyonlara uyumlu bir şekilde hareket edilmektedir.